PITBULL KANGALLA BAS EDEMIYO


köpek dövüşleri, pitbull köpeği dövüşleri, pitbull kangalla baş edemiyo, pit dövüşü videolarını izleyin. Köpek Dövüş İzle

25 Yorumlar:

Adsız dedi ki...

arkadaş köpek çok zekice kavga ediyo..fakat bu köpek kangal değil..sokakta tuttup getirdikleri köpeğe kangal derlerse kangalın nerde kaldı saygınlıgı? köpek dövüşleri doğru değil..hele de pitbull ve kangalın dövüşlerini yapmak cok mantıksızca.. madem yapıyorsunuz adil olsun..hakiki bir kangalla hakiki bir pitbullu dövüştürün..ama sonuç yine değişmicek..kangal alacaktır...

Adsız dedi ki...

Sen çok fiLm izLemişsin pitt siker atar yawri

Adsız dedi ki...

pitbulda iş yok yoksa ayağını kapardi kangalın resmen ağzının içine sokyor yine almıyor pit

Adsız dedi ki...

Amına kodumunun cahil vahşileri sizi ancak böyle şeylere kafanız çalışır

ankaralı dedi ki...

pitbulun kralını getirsen kangala ne yazar pitbulu köpek diye gezdiriyorlar bide.sadece yakaladımı bırakmıyor insanı.yukarıdaki köpeğe kangal değil diyen arkadaş kangalı görmemiş anlaşılan.videodaki köpek bir buçuk yaşlarında gerçek kangal.köpekten anlamayanlar burada konuşmasın.kangal çok asaletli bir hayvandır tehlike hissederse saldırır sadece ve sahibine çok sadıktır.kendine değilde sahibine saldrırsa bir köpek buradaki gibi davranmaz anında öldürür ozaman.

Adsız dedi ki...

1 o bir kangal kırması. 2 kangal piti umursamıyor. 3 yinede alıyorsa kangal saygı duyacaksın. pitbullun kangalı yenmesi çok zor anca kangalın yaşı çok genç olacak fiziği oturmayacak antremansız olacak vs vs.

Simal Dag dedi ki...

Ya bi siktirin gidin amk bi bitmediniz. Pitbull adını duymussun tmm baska bı bok yok gotune guvenen varsa benım hakiki sivas kangalla bogusturalım ölümüne..

en kral pitbulu getirin karşıma..

Adsız dedi ki...

Allahin huzurunda bu yapilanlarinda hesabi verilecek elbet vicdansiz insanlar sizi. Birde utanmadan köpekleri övüyorsunuz.. Onlar dost canlisi hayvanlar ama görüyorumki sahipleri daha insan olmayi becerememis.....

Yamaç Vurankartal dedi ki...

Arkadaslar ben kangal besiyorum bu kopek kangal kirmasi piti takmiyor kangal orjinal olsa hoplarir pitte saf deil

alican bilkay dedi ki...

yazıktır günahtır kardeşim.mahşer günü sizden davacı olacaktır.bu eziyeti yapmayın

alican bilkay dedi ki...

yazıktır günahtır kardeşim.mahşer günü sizden davacı olacaktır.bu eziyeti yapmayın

Adsız dedi ki...

Yukarıdakı kopege kangal deyıl diyen neyin kafasını yaşamıs anlamadım.Bundan daha guclu kopek mi bulucaklar super beslenmıs ayrıca iyide kapısıyor.Coban kopeklerı pitbullardan daha üstün ama söyle birşeyde var hangısı daha iyi dovusurse o galip gelir.Her pitbull her kangalı her kangalda her pitbulu yenemez.Bide kangallar cok cabuk nefessiz kalıyor.Yanlız o kangalın karsısında bir insan olsa öbür tarafı boylamıstı coktan :)

Adsız dedi ki...

köpekte olan merhamet sizde yok

umut can dedi ki...

ula ula nebi çim kalga

texaslim21 dedi ki...

Sizin ölünüzü dirinizi sikiyim.insallah kendı öz cocuklarınızı alırlar kafese koyarlar olumune dovustururler.Amina kodum picleri. Satanist picler.

Adsız dedi ki...

Sen mi dövüşecen

Olga Raia dedi ki...

Merhaba, sitenizdeki faydalı bilgiler için çok teşekkür ederim! Biz köpek eğitimi için tüm gerekli aksesuarları imal ediyoruz: boyun, göğüs ve gezdirme tasmaları, ağızlıklar, kolluklar, oyuncaklar, ısırmalıklar, eğitmenler için koruyucu giysiler ve diğer bakım malzemeleri. Sizi de sayfamıza bekleriz :) https://www.fordogtrainers-turkey.com/tr/
Size başarılarının devamını diliyoruz!
Olga, Fordogtrainers

Muhammet Kara dedi ki...

Ha lan orda

Unknown dedi ki...

Haklısın abi

Unknown dedi ki...

Sizin adınıza koyim ben

Unknown dedi ki...

Pitbul ne olim kankal varken abd yide böyle yapar TÜRKİYE

Hakan atsız dedi ki...

Kardes Pitbul gucluyse bırakmaz

Unknown dedi ki...

Hayvanlara eziyet ediliyor. Hiç mi Cenabı Allahtan korkmuyor bunlar

Fedai ekşi dedi ki...

Arkadaşlar hiç bir köpek cinsi kangalı yenemez kurtu boğabilen tek köpek kangaldır. Kangalın hangi cinsi olursa olsun. Videodaki kangal la pitbul kırma 2.cisi kangalı tam organından ısırıp bırakıyor bu köpeğin çakma olduğunu gösteriyor gerçek pitbull kangal dahil olsa o şekilde yakalarsa asla bırakmaz ve kangal çaresiz kalır. Normalde de kangal köpeği çok zeki olduğu için pitbulu haltedebiliyor kurtuda.Kangalın en güçlü cinsi ise Kafkas çoban köpeğidir. Ve Kafkas çoban köpeği ile amerikan Bully kavgasında kangalı boğazından yakalıyor ve bırakmıyor yani tuttuğu yeri bırakmıyor pitbulun burun kısmına sivri tahtalarla vuruyorlar o şekilde sahibinin çabasıyla bırakıyor ama kangal da pes etmiyor. Şunuda yanlış biliyorsunuz çenesi en ağır basan 703 db çoban Kafkas köpeği seçilmiştir 2017 yılında. Kangalla ilgili bir yalan daha var değil 10 tane kangal 20 kangal bir Aslanı parçalayamaz. 1 kurtu iki kangal anca boğabiliyor nedeni ise dişleri jilet etkisinde kangalın tek başına mücadele edip boğduğuda verilerde var ama o da eğitimli çok iyi beslenmiş kulakları kesik cüssesi daha büyük kangalın kurtu halt ettiği var kurtu yenmesinin asıl sebebi ise kurtun çok aç olup yorgun düşmesi.

Unknown dedi ki...

al bu videoyu izle pitbull kangalı parçalıyilor

https://m.vk.com/video251173573_168210867?list=pl_251173573_-2

Yorum Gönder

En İyi Dövüş Köpeği Hangisi

PITBULL DOVUSU KOPEK DOVUSLERI VIDEO PITBULL DOVUS BOGUSU © 2008. Template by Dicas Blogger.

TOPO